Wiadomości z Sosnowca

Fundacja Rób Dobro zaprasza na Mecz Charytatywny

  • Dodano: 2022-06-07 11:15

Fundacja Rób Dobro zaprasza 12 czerwca na Stadion Ludowy. Tego dnia Reprezentacja Artystów Polskich zmierzy się na boisku z Drużyną Piłkarską Fundacji Rób Dobro.

Początek meczu godz.16.30. Wśród gwiazd: Przemysław Cypryański, Wojciech Sikora i Rafał Mroczek.  Dzieci spędzą 3 godziny z animatorkami z  PALMA EVENT, objedzą się watą cukrowa, potrenują tricki piłkarskie i taniec, ujarzmią piłkowe rodeo, będą podziwiać występ zawodowego Football FreeStyle’owca i super Tancerek -Cheerleaderek z Zespołu Skandal oraz w atmosferze szalonej meksykańskiej fiesty piłkarskiej będą kibicować drużynom widowiskowo odprowadzając je na murawę i świętując zwycięstwo jednej z nich.

CEGIEŁKA 10 zł (od 16 r. ż), dzieci wstęp wolny.

Całkowity dochód z cegiełek i datków na wsparcie Andżeliki lat 10 – dziewczynki z niepełnosprawnością, autyzmem, afazją, obniżonym napięciem mięśniowym, wymagającej codziennej rehabilitacji i Oli lat 15 – nastolatki z głęboką kyfoskoliozą z garbem żebrowym i zniekształceniem klatki, wymagającej kosztownej (21 już) operacji, tym razem w USA.

Cegiełki do nabycia:

  • Księgarnia Małachowskiego 22 Sosnowiec
  • Wake Zone Stawiki Sosnowiec
  • Palma Chill Out – Górka Środulska Sosnowiec
  • Muszelka Bistro Pakr im. J. Kuronia Sosnowiec

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.