Wiadomości z Sosnowca

Fundacja Rób Dobro zaprasza na Mecz Charytatywny

  • Dodano: 2022-06-07 11:15

Fundacja Rób Dobro zaprasza 12 czerwca na Stadion Ludowy. Tego dnia Reprezentacja Artystów Polskich zmierzy się na boisku z Drużyną Piłkarską Fundacji Rób Dobro.

Początek meczu godz.16.30. Wśród gwiazd: Przemysław Cypryański, Wojciech Sikora i Rafał Mroczek.  Dzieci spędzą 3 godziny z animatorkami z  PALMA EVENT, objedzą się watą cukrowa, potrenują tricki piłkarskie i taniec, ujarzmią piłkowe rodeo, będą podziwiać występ zawodowego Football FreeStyle’owca i super Tancerek -Cheerleaderek z Zespołu Skandal oraz w atmosferze szalonej meksykańskiej fiesty piłkarskiej będą kibicować drużynom widowiskowo odprowadzając je na murawę i świętując zwycięstwo jednej z nich.

CEGIEŁKA 10 zł (od 16 r. ż), dzieci wstęp wolny.

Całkowity dochód z cegiełek i datków na wsparcie Andżeliki lat 10 – dziewczynki z niepełnosprawnością, autyzmem, afazją, obniżonym napięciem mięśniowym, wymagającej codziennej rehabilitacji i Oli lat 15 – nastolatki z głęboką kyfoskoliozą z garbem żebrowym i zniekształceniem klatki, wymagającej kosztownej (21 już) operacji, tym razem w USA.

Cegiełki do nabycia:

  • Księgarnia Małachowskiego 22 Sosnowiec
  • Wake Zone Stawiki Sosnowiec
  • Palma Chill Out – Górka Środulska Sosnowiec
  • Muszelka Bistro Pakr im. J. Kuronia Sosnowiec

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również