Wiadomości z Sosnowca

Chciał włamać się do samochodu. Rozpoznajesz go?

  • Dodano: 2021-05-26 10:00

Sosnowieccy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie usiłowania kradzieży z włamaniem, do jakiej doszło w dniu 10.05.2021 roku na parkingu przy ul. Sienkiewicza w Sosnowcu. Sprawca usiłował dostać się do wnętrza zaparkowanego przed CH Europa Forda. Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Do zdarzenia doszło w dniu 10.05.2021 roku na parkingu przy ul. Sienkiewicza w Sosnowcu. Sprawca próbował dostać się do wnętrza osobowego Forda, zaparkowanego przez CH Europa. Poniżej zamieszczamy jego wizerunek utrwalony przez kamerę zamontowaną w stojącym obok samochodzie. Mężczyzna posiada tatuaż o kolistym wzorze na dłoni prawej oraz prawdopodobnie również tatuaże na palcach tej dłoni.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, lub posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 01 00 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji. Osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.