Wiadomości z Sosnowca

Chciał włamać się do samochodu. Rozpoznajesz go?

  • Dodano: 2021-05-26 10:00

Sosnowieccy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie usiłowania kradzieży z włamaniem, do jakiej doszło w dniu 10.05.2021 roku na parkingu przy ul. Sienkiewicza w Sosnowcu. Sprawca usiłował dostać się do wnętrza zaparkowanego przed CH Europa Forda. Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Do zdarzenia doszło w dniu 10.05.2021 roku na parkingu przy ul. Sienkiewicza w Sosnowcu. Sprawca próbował dostać się do wnętrza osobowego Forda, zaparkowanego przez CH Europa. Poniżej zamieszczamy jego wizerunek utrwalony przez kamerę zamontowaną w stojącym obok samochodzie. Mężczyzna posiada tatuaż o kolistym wzorze na dłoni prawej oraz prawdopodobnie również tatuaże na palcach tej dłoni.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, lub posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 01 00 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji. Osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.