Wiadomości z Sosnowca

Autobus wjechał w przystanek w Sosnowcu. Poszkodowani matka z dzieckiem!

  • Dodano: 2023-09-26 08:45, aktualizacja: 2023-09-27 12:41

W godzinach porannych autobus komunikacji miejskiej wjechał w przystanek, na którym na przejazd oczekiwali matka z dzieckiem. Na miejscu interweniowały służby.


AKTUALIZACJA: Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 59-letni kierujący autobusem miejskim z nieustalonych dotąd przyczyn wjechał na chodnik, gdzie znajdowała się matka z dwójką dzieci w wieku 5 miesięcy i 2 lat. Kobieta i 2-latek z obrażeniami trafili do szpitala, na szczęście niemowlakowi nic się nie stało.

Sosnowiec. Autobus wjechał w matkę z dzieckiem

We wtorek 26 września w Sosnowcu przed godziną 7:00 doszło do groźnego zdarzenia. W ciągu ul. Orląt Lwowskich autobus PKM Jaworzno wjechał w przystanek i potrącił oczekującą na nim matkę z dzieckiem. Do zdarzenia doszło na przystanku "Sosnowiec Modrzejów Rynek". Na miejscu interweniuje policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Na ten moment nieznany jest stan zdrowia poszkodowanych osób. Jak informuje PKM Jaworzno, wstępne ustalenia mówią o zasłabnięciu kierowcy autobusu.

Policjanci będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia. Na miejscu zdarzenia do czasu zakończenia działań mogą występować utrudnienia drogowe.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również