Wiadomości z Sosnowca

21-letni mieszkaniec Sosnowca został obezwładniony gazem i okradziony

  • Dodano: 2020-11-30 07:30, aktualizacja: 2020-11-29 18:51

Sosnowieccy policjanci z Komisariatu Policji III szybko ustalili przebieg i wszystkich sprawców zajścia, do jakiego doszło na jednej z ulic dzielnicy Zagórze.

Do zdarzenia doszło w nocy na jednej z ulic dzielnicy Zagórze

Na 21-letniego mężczyznę napadło dwóch nieznanych mu mężczyzn. Po obezwładnieniu swojej ofiary gazem pieprzowym, przez co zaatakowany mężczyzna na pewien czas stracił możliwość widzenia, zadając mu ciosy, ukradli mu m.in. telefon i portfel z dokumentami.

Policjanci z Komisariatu Policji III w Sosnowcu, do których pokrzywdzony zwrócił się o pomoc, szybko ustalili, że w grupie, która zaatakowała 21-latka, była jeszcze jedna osoba. Kryminalni zatrzymali wszystkich trzech mężczyzn, którzy brali udział w zajściu. Po wnikliwym wykonaniu wszystkich czynności, które pomogły ustalić dokładny przebieg zdarzenia, doprowadzili przed oblicze Prokuratura dwóch sprawców tego rozboju.

Sprawcami byli mężczyźni w wieku 26 i 40 lat

Prokurator przedstawił zatrzymanym zarzuty i zdecydował o objęciu obu podejrzanych policyjnym dozorem. Napastnikom może grozić nawet do 12 lat więzienia.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Emeryt

    Brawo polcjanci.Widzicie-czasami Wam się udaje.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.