Informacje o portalu Sosnowiecki.pl

Jesteś tutaj: Strona główna »  Portal

Sosnowiecki.pl to nie radio, nie telewizja, ani nie gazeta. To portal informacyjny, gdzie zawsze znajdziesz aktualne wiadomości i ciekawe artykuły. Czytając, napisane przez nas informacje  możesz brać czynny udział w tworzeniu naszego portalu. Wyrażając swoją opinie w komentarzach kreujesz miasto. Może to właśnie Twój głos stanie się inspiracją do stworzenia nowego, lepszego wizerunku miasta. 

 
 
Portal Sosnowiecki.pl tworzą ludzie z pasją, zaangażowani w swoją pracę. Pisząc artykuły, zawsze docieramy do źródła. Aktualności umieszczanie są na czas, a artykuły pisane są rzetelnie. Szukając ciekawych tematów wsłuchujemy się w puls miasta. Słuchamy sugestii czytelników, by tworzyć portal odpowiadający ich zainteresowaniom. 
 
 
 
Bądź z nami – bądź Bliżej Miasta. 
 

Redakcja portalu Sosnowiecki.pl

Dział sprzedaży

Dział techniczny

Wydawca portalu
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub reklamą w portalu miejskim skontaktuj się z jego wydawcą:
tworzenie stron www
41-710 Ruda Śląska
ul. Pocztowa 5
tel. 32 / 3 400 397
redakcja@sosnowiecki.pl
formularz kontaktowy »
Formularz kontaktowy
Przepisz kod weryfikacyjny !

- chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

- chcę otrzymywać BEZPŁATNY internetowy informator portalu sosnowiecki.pl, tym samym zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę silnet.pl z Rudy Śląkiej w celach marketingowych oraz wyrażam zgodę w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji promocyjnych i handlowych od wydawcy oraz jego partnerów handlowych.


226
Twój schowek