Sosnowiec - portal miejski Sosnowiecki.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2018-03-16 18:00

  • MBP, Filia nr 1

Impreza już się odbyła.

Irlandia poza utartym szlakiem

Irlandia poza utartym szlakiem

Zapraszamy na IX Weekend Kultury Irlandzkiej. Spotkanie z podróżnikiem – Szymonem Banaszczykiem.

W piątek 16 marca 2018 o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy do Filii nr 1 – Środula Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu (ul. J. Kossaka 10A) na spotkanie z podróżnikiem, autorem bloga szymonpodroznik.pl – Szymonem Banaszczykiem, zorganizowane w ramach IX Weekendu Kultury Irlandzkiej we współpracy z Miejskim Klubem Kiepury w Sosnowcu. W programie m.in. prezentacja zdjęć z podróży. Wstęp wolny.


Szymon Banaszczyk - włóczykij, podróżnik, marzyciel – szukający celu i sensu. Kiedy jest w drodze najbardziej ceni sobie spotkania. Poznawanie tego, jak żyją, myślą i w jaki sposób patrzą ludzie z innych krańców świata, pozwala mu poczuć, że naprawdę jest w podróży...

W życiu zdarzyło mu się robić już różne rzeczy. Pracował w handlu, w ubezpieczeniach, jako kelner, sprzątacz, przeprowadzał badania, uczył w szkole, a obecnie zamieszkał w najszczęśliwszym mieście w Polsce i zajął się wychowywaniem. Duch podróżnika ciągnie go jednak w świat cały czas z taką samą siłą. Sam jest ciekaw ile usiedzi w jednym miejscu! (źródło: szymonpodroznik.pl)

Irlandia poza utartym szlakiem
  • 2018-03-16 18:00

  • MBP, Filia nr 1

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.