Sosnowiec - portal miejski Sosnowiecki.pl

Ogłoszenia / Motoryzacja - usługi motoryzacyjne  

Wypożyczalnia samochodów Comfortcar

Komfortowe samochody na wynajem oferuje wypożyczalnia Comfortcar z Warszawy. Prócz wygody jaką się cec[...]ą pojazdy, usługę wynajmu wyróżnia niski koszt, możliwość jego optymalizacji poprzez dobór samochodu na miarę potrzeb. Obsługa wypożyczalni służy radą w kwestii wyboru modelu pojazdu, rodzaju paliwa, wyposażenia dodatkowego itp.

Warto dodać, iż wynajem Comfortcar nie wymaga wpłaty kaucji ani też nie obliguje klienta do ponoszenia dopłat.
Ofertę wypożyczalni samochodów wyróżnia wysoka jakość w stosunkowo niskiej cenie. Priorytetem Comfortcar jest zapewnienie kompleksowej obsługi w miłej atmosferze klientom o różnorodnych oczekiwaniach.

Koszt wynajmu samochodu zachęca do skorzystania z propozycji, zwłaszcza iż nie wymaga ponoszenia dodatkowych opłat związanych z wynajmem. W cenie usługi znajduje się doposażenie opcjonalne (między innymi fotelik samochodowy). To wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla rodzin. Atrakcyjności wynajmom Comfortcar dodaje usługa podstawienia samochodu na wskazany adres klienta, podobnie jak możliwość wynajmu auta aż w pięciu lokalizacjach rozsianych po całym kraju. Wypożyczalnia Comfortcar to szczególna oferta dla osób podróżujących samolotem, ale również firm, grup znajomych, rodzin.

Flota pojazdów wypożyczalni zawiera samochody z każdego segmentu. Najbardziej typowe samochody miejskie jak Renault Clio, jak również samochody limuzyny idealne na wesela, przyjęcia, bankiety, jak też samochody rodzinne na wakacje, weekend i wycieczkę oraz auta terenowe, typu SUV. Uzupełnieniem oferty są minivany. Pełną ofertę aut można przejrzeć na stronie www wypożyczalni, gdzie także dostępny jest formularz rezerwacji samochodu, chat z personelem wypożyczalni oraz komplet informacji, dokumentów obowiązujących w ramach umowy wynajmu między klientem a wypożyczalnią.

Comfortcar to komfortowy wynajem aut aż w pięciu lokalizacjach. Samochody dostępne są w Warszawie jak też w oddziałach w Krakowie, Katowicach, trójmieście i w Zakopanem. W wygodny sposób można je przeglądać online, i rezerwować w wybranych oddziałach. Na klientów czekają zarówno doskonałe samochody jak też miła i kompetentna obsługa firmy.


Comfortcar Katowice
ul. Zabrzańska 38 / 219
41-700 Ruda Śląska
tel.: +48 32 722 04 71

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota - Niedziela 10:00 - 18:00

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii