Wiadomości z Sosnowca

SEO Managment - tworzenie skutecznych stron internetowych

  • Dodano: 2019-10-31 12:30, aktualizacja: 2020-06-02 09:06

Kto potrzebuje firmy zajmującej się projektowaniem stron internetowych? Przecież teraz istnieje tyle sposobów, które rzekomo umożliwiają proste stworzenie strony samodzielnie. Internet to dziś miejsce, w którym można dotrzeć do wszystkich potencjalnych klientów. Niestety wciąż wiele osób nie docenia tych możliwości oraz tego, jak istotna jest zoptymalizowana strona internetowa. Wygląd i funkcjonalność Twojej witryny może sprawić, że w krótkim czasie wyprzedzisz konkurencję. Dzisiejsze strony internetowe nie przypominają tych sprzed 5 lat. Służą zarówno jako 24-godzinny nośnik marketingowy dla Twojej firmy, jak i narzędzie ułatwiające klientom kontakt. Przedstawiamy więc powody, dlaczego warto skorzystać z usług specjalistów – SEO Managment (https://www.seomanagment.com/ ).

Strona, która robi dobre pierwsze wrażenie

Gdy ktoś odwiedza twoją stronę, w głowie tej osoby automatycznie tworzy się opinię o Twojej firmie. Ta opinia opiera się całkowicie na wyglądzie witryny. Wyobraź sobie, że nawet jeśli zapewniasz najlepszą obsługę na świecie i twoje produkty są najlepsze na rynku, to strona jest tym, co przemawia do klientów. Co chcesz im przekazać? Kiedy dołożysz wszelkich starań, aby zatrudnić profesjonalną firmę zajmującą się projektowaniem stron internetowych, zauważą różnicę, a pierwsze wrażenie internautów będzie znacznie bardziej pozytywne.

Pewność, że strona będzie działać

Załóżmy, że jednak sam zaprojektowałeś swoją stronę. Zaczęła działać miesiąc temu. Ale nagle pojawia się komunikat o błędzie, gdy próbujesz coś zmienić. Tego rodzaju problemy zdarzają się cały czas, nawet w przypadku niezawodnych systemów, takich jak WordPress, gdy witryna nie jest opracowywana przez profesjonalistę. Jeśli jesteś sam, co robisz? Możesz spędzać godziny w Google próbując znaleźć rozwiązanie, ostatecznie rezygnując i kontaktując się z firmą zajmującą się projektowaniem stron internetowych w nadziei na naprawę.

Lepiej wykonana strona

Zazwyczaj, kiedy samodzielnie decydujemy się na stworzenie strony, to chcemy maksymalnie oszczędzić. Używamy więc gotowych i prostych szablonów oraz projektów. Szablony mają dwie duże wady: zazwyczaj są to projekty podstawowe i każdy może używać tego samego, co ty. Rezultatem jest nudna strona internetowa. Chcemy, aby klienci byli podekscytowani, gdy odwiedzą Twoją witrynę, a kiedy zatrudnisz firmę zajmującą się projektowaniem stron internetowych, możesz oczekiwać oryginalnego, czystego projektu zbudowanego z myślą o celach i specyfice firmy oraz branży. Jeżeli chodzi o jakość, to nie ma porównania. A jeśli nie uważasz, że projekt nie ma takiego znaczenia, to w niektórych przypadkach tylko to się liczy. Spójrzmy tylko na renomowane firmy, takie jak Apple, Nike i BMW. Każda z nich koncentrował się na projektowaniu swoich produktów, a nie koniecznie na wydajności. Rezultaty tych wysiłków mówią same za siebie: cechują się wysoką ceną i bardzo mocnym brandingiem. Nie inaczej jest na poziomie lokalnym ze stronami internetowymi.

Szybsza strona internetowa

Większość stron internetowych nie działa optymalnie. Firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych zna się na różnych wtyczkach i narzędziach innych firm do integracji z witryną w celu zapewnienia szybkości i bezpieczeństwa. Są to naprawdę znaczące ulepszenia. Dodatkowe wtyczki są niezbędne dla większości stron na WordPress, a nawet ważniejsze dla stron spoza WordPress, których bezpieczeństwo nie jest aż tak wspierane. SEO Managment zapewnia również dostosowanie strony do urządzeń mobilnych i uczynienie jej responsywną na wszystkich systemach operacyjnych. To bardzo istotne, ponieważ już ponad 50% wyszukiwań w internecie pochodzi właśnie z telefonów i tabletów.

Większe szanse na dobrą pozycję w Google

Gdy projektujesz własną stronę internetową, SEO jest prawdopodobnie ostatnią z rzeczy, którą się przejmujesz. Ale bez SEO Twoja witryna w większości przypadków nigdy nie pojawi się na pierwszych stronach Google. To oznacza, że nikt nie znajdzie cię przez wyszukiwanie. Dzięki optymalizacji SEO firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych koduje Twoją witrynę w taki sposób, aby przekazywać informacje o Twoich stronach do Google, Bing i innych wyszukiwarek. W rezultacie, gdy ktoś szuka produktu lub usługi, którą oferujesz, znacznie częściej pojawiasz się w wynikach wyszukiwania. Ruch z wyszukiwarek nic nie kosztuje, więc jest to bardzo pożądane źródło napływu nowych klientów.

Sposób na zaoszczędzenie czasu

Projektowanie stron internetowych to coś więcej niż tworzenie ładnego projektu. Obecnie strony internetowe cechują się niesamowitą funkcjonalnością, która pozwala zaoszczędzić czas i zwiększyć przychody - automatycznie. Załóżmy, że masz salon lub warsztat samochodowy. Rezerwacja spotkań online zapewnia zarówno wygodę dla klientów, jak i pozwala uniknąć konieczność dokonywania rezerwacji spotkania przez telefon. Dalsze wiadomości e-mail z podziękowaniami mogą być wysyłane automatycznie i dodają przyjaznego charakteru do usługi. Istnieją dosłownie tysiące możliwości zautomatyzowania części działań firmy za pomocą witryny internetowej. Poprawisz obsługę klientów, zwiększysz liczbę powtarzanych transakcji i, co najważniejsze, zaoszczędzisz czas.

Dodatkowe zyski dzięki zoptymalizowanej stronie

Oprócz zautomatyzowanej technologii, która oszczędza czas i poprawia obsługę, inne możliwości pozwalają zwiększyć przychody przy minimalnym wysiłku. Pamiętasz rezerwację spotkań online, o której właśnie wspominaliśmy? Co się stanie, jeśli pozwolimy klientom zaznaczyć pola wyboru dodatkowych usług dodatkowych w trakcie procesu rezerwacji spotkań online? Dobrze zaprezentowana oferta sprawi, że duża część z nich zdecyduje się na skorzystanie z nowych opcji, co zwiększy nasze dochody. A warsztat samochodowy? Oferuj dodatkowe funkcje, takie jak np. wymiana oleju, wymiana wycieraczek, myjnia samochodowa itp. Możliwości są nieograniczone. W ten sposób Twoja witryna może naprawdę działać dla Ciebie.

Profesjonalna strona internetowa to inwestycja

Nie patrz na swoją stronę internetową jak na koszt. Jest to inwestycja, która może przynieść Ci dużo pieniędzy w dłuższej perspektywie. Poza tym inwestycja prawdopodobnie nie jest tak kosztowna, jak myślisz. Obecnie systemy CMS i wtyczki znacznie obniżyły koszty usług profesjonalnych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych, a zyski z inwestycji stale rosną, ponieważ strony oferują coraz bardziej innowacyjne możliwości.

SEO Managment – skuteczne strony internetowe

Wykonanie strony internetowej przez specjalistę to inwestycja, która w dłuższej perspektywie spłaca się bez wyjątków. Konieczne jest jednak wybranie rzetelnej firmy, która posiada specjalistyczną wiedzę oraz doświadczony zespół specjalistów. SEO Managment oferuje wykonanie profesjonalnych stron internetowych. W dłuższej perspektywie można skorzystać także z dodatkowych usług, które z całą pewnością pomogą Twojej firmie. Jest to m.in. pozycjonowanie, optymalizacja strony SEO oraz prowadzenie kampanii reklamowych na Facebooku oraz w Google AdWords. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.