Sosnowiec - portal miejski Sosnowiecki.pl

Wiadomości z Sosnowca

Wizyta oficerów Mołdawskiej Policji

  • Dodano: 2017-12-07 08:45, aktualizacja: 2017-12-07 08:58

W dniu wczorajszym 8 funkcjonariuszy mołdawskiej Policji odwiedziło wraz z przedstawicielem Szkoły Policji w Katowicach i Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach budynek Komisariatu Policji I w Sosnowcu

W dniu wczorajszym 6 oficerów i dwie funkcjonariuszki mołdawskiej Policji odwiedzili budynek Komisariatu Policji I w Sosnowcu. Wizyta w budynku komisariatu oraz wymiana doświadczeń z policjantami sosnowieckiej Policji to element szkolenia w którym uczestniczą mołdawscy policjanci i policjantki. Nasi goście mieli możliwość zobaczyć w jakich warunkcah pełnią służbę sosnowieccy policjanci oraz jakie posiadają wyposażenie.

Obecny na miejscu Kierownik Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego Komisariatu Policji I w Sosnowcu oraz policjant Wydziału Prewencji KMP w Sosnowcu przedstawili strukturę sosnowieckiej Policji oraz sposób jej funkcjonowania. Przedstawili dane statystyczne dotyczące liczby realizowanych interwencji, stwierdzonych przestępstw, ujawnionych wykroczeń, a także podejmowanych działań profilaktycznych.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.