Wiadomości z Sosnowca

Sosnowieccy policjanci wsparli zbiórkę odzieży na rzecz chorej dziewczynki

  • Dodano: 2022-02-23 09:45

Policjanci z Komisariatów Policji III i V w Sosnowcu wsparli zbiórkę odzieży zorganizowaną przez społeczność i Dyrekcję Technikum Ekonomicznego nr 1 dla uczennicy Oli, która jest poważnie chora. Akcja charytatywna polega na zbiórce odzieży, koców czy pościeli. Policjanci chętnie włączyli się w przedsięwzięcie, a zebrane rzeczy przekazali na rzecz fundacji.

Akcja charytatywna dla Oli

Społeczność i Dyrekcja Technikum Ekonomicznego numer 1 organizuje zbiórkę odzieży dla jednej ze swoich uczennic na operację ratującą jej życie. Akcja charytatywna dla Oli polega na zbiórce rzeczy zdatnych do użytku takich jak odzież, koce, czy pościel.

Finał akcji zaplanowany jest na 4 marca

Rzeczy można przekazywać na bieżąco w porozumieniu z organizatorami lub w dniu finału akcji, który odbędzie się na parkingu Centrum Handlowego Auchan w Sosnowcu przy ulicy Zuzanny 20 w godzinach od 13 do 17.

Sosnowieccy policjanci z Komisariatów III i V, usłyszawszy o akcji, postanowili wesprzeć chorą dziewczynkę. Zebrali w swoim gronie rzeczy, które przekazali organizatorom. To kolejny raz, kiedy sosnowieccy policjanci wspierają tego rodzaju inicjatywy. Zgodnie przyznają, że każdy, nawet najmniejszy gest pomocy niesie dla chorego nadzieję, a to, w walce z groźną chorobą, często okazuje się kluczowe.

Google NewsSubskrybuj Sosnowiecki.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również