Sosnowiec - portal miejski Sosnowiecki.pl

Wiadomości z Sosnowca

Poszukiwani świadkowie kradzieży

  • Dodano: 2013-08-19 19:15
Komisariat Policji III w Sosnowcu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Sosnowiec-Północ w Sosnowcu prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży w dniu 26 czerwca 2013 roku ok. godz. 8.40 puszki z zawartością pieniędzy w nieustalonej kwocie na terenie sklepu spożywczego "Lewiatan" przy ul. Długosza 1 w Sosnowcu przez nieustalonego dotychczas sprawcę - wcześniej wielokrotnego klienta sklepu,  który oderwał ją z lady sprzedażnej i zbiegł, powodując straty na szkodę Fundacji "Pomaluj Mój Świat" z siedzibą w Bielsku-Białej.
 
Z dotychczasowych ustaleń wynika, że sprawca był mężczyzna w wieku około 22 lat, wzrostu około 175 cm, szczupłej budowy ciała, w bluzę koloru szarego z kapturem założonym na głowę, czapkę z daszkiem, spodnie dresowe koloru czarnego,
 
Świadkowie tego przestępstwa i osoby posiadające informacje o jego sprawcy proszeni są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji III w Sosnowcu przy ul. Hubala - Dobrzańskiego 99    tel. (32) 269-13-22 lub najbliższą jednostką Policji.

Najnowsze informacje z Sosnowca w Twojej skrzynce e-mail.

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.