Sosnowiec - portal miejski Sosnowiecki.pl

Wiadomości z Sosnowca

Chciał zwrócić towar. Zamiast narzędzi zapakował do kartonu...ziemię!

  • Dodano: 2017-08-30 15:15

31-letni mieszkaniec Mysłowic zakupił wyrzynarkę i pilarkę tarczową, po czym usiłował dokonać ich zwrotu. Podczas kontroli zwracanego towaru okazało się, że w zamkniętych kartonach zamiast elektronarzędzi jest.... ziemia kwiatowa.

31-letni mieszkaniec Mysłowic w jednym z marketów budowlanych na terenie Sosnowca zakupił wyrzynarkę i pilarkę tarczową. Ponownie pojawił się w sklepie i usiłował dokonać ich zwrotu. Nie byłoby w tym nic niecodziennego, bowiem zgodnie z regulaminem sklepu ma do tego prawo. Niecodzienna jednak była zawartość zamkniętych szczelnie kartonów z elektronarzędziami. Okazało się, że mężczyzna umieścił w nich ...ziemię kwiatową. Pracownicy ochrony sklepu ujęli nieuczciwego klienta i powiadomili policjantów.

Widziałeś coś ciekawego? Daj Cynk! Nagrodzimy Twoją aktywność Daj Cynk

Zarzuty mężczyźnie postawili funkcjonariusze z Komisariatu Policji III. Gdyby jego plan się powiódł, sklep straciłby blisko 600 zł. Mysłowiczanin przyznał się do zarzucanego czynu. O jego losie zadecyduje Sąd. Może mu grozić grzywna lub nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze informacje z Sosnowca w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.