Wiadomości z Sosnowca

"Być aktorem…" – rodzinne warsztaty teatralne – dla Ciebie i Twojego dziecka

  • Dodano: 2017-11-14 11:00

„Być aktorem…” – rodzinne warsztaty teatralne – dla Ciebie i Twojego dziecka

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu – organizator 3. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej dofinansowanej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu operacyjnego „Partnerstwo dla Książki", serdecznie zaprasza dzieci w wieku 4-9 lat wraz z rodzicami lub opiekunami do udziału w cyklu warsztatów teatralnych przygotowanych przez profesjonalnych aktorów Teatru Zagłębia. Wspólna zabawa w teatr z pewnością w ciekawy sposób wypełni Państwu jesienny czas. Szczegółowy regulamin warsztatów wraz z kartą zgłoszeniową do pobrania zamieszczono poniżej. Zapisy trwają tylko do 21 września 2017.

Regulamin uczestnictwa w rodzinnych warsztatach teatralnych
„Być aktorem…”

1. Warunkiem udziału w rodzinnych warsztatach teatralnych jest wypełnienie karty zgłoszeniowej podpisanej przez rodzica/opiekuna oraz przesłanie jej na adres: promocja@biblioteka.sosnowiec.pl  lub dostarczenie ich osobiście do Działu Instruktażu i Promocji (ul. Teatralna 9, III piętro, pokój 312 w godz. 7.00-15.00).
2. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci wraz z rodzicami/opiekunami.
3. Optymalny wiek dzieci to 4-9 lat.
4. Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Igraszki literacko-teatralne. 3. Sosnowiecka Jesień Teatralna”, dofinansowanej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu operacyjnego „Partnerstwo dla książki”.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.